All images on the blog are a copyright of FotoAtelier - Anna Ślęzak and may not be printed, shared or duplicated in any way without permission according to copyright law.

niedziela, 24 kwietnia 2011

Krakowski FOTOSPACER z WSF

W dniu 17 kwietnia w Krakowie odbył się II FOTOSPACER organizowany przez Warsztaty Sztuki Fotografii wraz z Galerią Pauza. Było to wydarzenie towarzyszące wystawie prac hiszpańskiego fotoreportera Louisa Ramona Marina. Po obejrzeniu wystawy wyruszyliśmy na fotospacer wraz z przewodnikiem z Polish Travel Adventure oraz profesjonalnym fotografem. Naszym zadaniem było wykonanie zdjęć zainspirowanych pracami Marina. Poniżej zamieszczam pierwsze zdjęcia, które udało mi się zrobić.
Po spacerze wróciliśmy do Galerii Pauza, gdzie wysłuchaliśmy opowieści o życiu i pracy Marina , a następnie w Kinie 18 obejrzeliśmy film Bohaterowie bez karabinów.
Dziękuję organizatorom za tak fajną imprezę, na pewno będę brała udział w kolejnych edycjach. Jedynym minusikiem było dla mnie to, iż po obejrzeniu wystawy starałam się faktycznie zainspirować obejrzanymi tam pracami, a w galerii WSF na Facebooku, obejrzeć można totalny MiszMasz, i teraz sama nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam zadanie, które zostało nam wyznaczone ...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz