All images on the blog are a copyright of FotoAtelier - Anna Ślęzak and may not be printed, shared or duplicated in any way without permission according to copyright law.

niedziela, 6 listopada 2011

Support Shamboo - 04.11.2011

W dniu 04.11.2011r. w Klubie Muzycznym Zero w Częstochowie zagrał po raz kolejny T.Love!! Gościem specjalnym na koncercie był Robert Brylewski, a jako support wystąpił częstochowski zespół Shamboo .
Zespół Szambo Punk powstał na początku lat 80 – tych dwudziestego wieku.
Założycielem grupy był wokalista – Jacek „Mikser” Półtorniak, a w pierwszym składzie na basie grał Zygmunt „Muniek” Staszczyk, na gitarze Dariusz Pilar, a na bębnach wspomagał ich ś.p. Jacek „Słoniu” Wudecki, późniejszy muzyk T.L. Alternative, którego szybko zastapił ś.p. Waldemar „Kopsiur” Koper.
Po paru zmianach w składzie, próby kontynuowali „Mikser” i „Kopsiur”, a dołączyli do nich Maciej „Macio” Maślikowski i Michał „Juma” Palutek.
Po tragicznej śmierci „Kopsiura” i odejściu „Miksera” do zespolu dołączyli – charyzmatyczny wokalista Zbigniew „Biba” Heliński oraz perkusista Dariusz „Bucik” Zadrosz. W tym składzie w 1983 roku grupa wystąpiła na Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. W 1987 roku „Jume” na gitarze basowej zastąpił Jacek „Punku” Lubański, a rok później kapela zawiesiła aktywną działalność koncertową.
Na prośbę Zygmunta Staszczyka zespół reaktywował „Macio” i w składzie z „Punkiem” i perkusistą Mirosławem „Małym” Wardęgą wystąpili na Festiwalu Brzmienie Świętej Wieży – Urodziny Muńka 2009.
I mała fotorelacja:)
94
 93
 92
 91
 90
 89
 88
 87
 86
 85
 84
 83
 82
 81. tradycyjnie czarno-białeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz