All images on the blog are a copyright of FotoAtelier - Anna Ślęzak and may not be printed, shared or duplicated in any way without permission according to copyright law.

czwartek, 29 marca 2012

AmperA - 09.03.2012r. - support

AmperA - istnieje krótko i jest na razie jak czysta karta, którą dopiero mamy zamiar zapisać, a może raczej zagrać. Choć krótko to nie bez doświadczenia w składzie znaleźli się ludzie z Makle Kfuckle oraz Simply Emotion. Zespół pochodzi z Częstochowy powołany został do życia w 2011r.
AmperA to spora dawka dobrego rocka i melodii. Do dnia dzisiejszego grupa zaistniała na kilku koncertach klubowy...ch, na których można podziwiać zaangażowanie, umiejętności a przede wszystkim wielką miłość do rocka, który jest pasją członków zespołu. To co robimy i to co gramy ma przynosić satysfakcję nam, a co najważniejsze tym którzy nas słuchają. Dlatego wkładamy w nasze instrumenty całe serce i wydobywamy z nich to co najlepsze aby z głośników popłynęła autentyczna zarażająca wszystkich pozytywna energia. (tekst ze strony zespołu)

A to moja krótka fotorelacja z ich występu, który miał miejsce w Klubie Zero w Częstochowie w dn. 09.03.2012r., zagrali oni jako support przed Proletaryatem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz